Inzerce   Výkonný ředitel společností Microdent s.r.o. a Microdent LAB

Výkonný ředitel společností Microdent s.r.o. a Microdent LAB

Skupina Microdent, přední dodavatel digitálních technologií pro stomatologii a největší výrobce zubních náhrad v ČR a SR vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

• Výkonný ředitel společnosti

Náplň práce:
řízení a koordinace společností, tvorba firemní strategie, vyhodnocování příležitostí, vedení jednání s nejvýznamnějšími klienty.

Nabízíme:
práci v atraktivním a rychle se rozvíjejícím oboru, přátelský kolektiv, odborný profesní růst, nástup dle dohody.

Požadujeme:
dobré komunikační a prezentační schopnosti, schopnost motivovat a organizovat druhé, obchodní dovednosti, přizpůsobivost a schopnost zvládat zátěžové situace a stres, VŠ vzdělání ekonomického či technického směru výhodou.

Společnost Microdent s.r.o. se zabývá prodejem a implementací digitálních technologií předních světových výrobců do stomatologických laboratoří a ordinací. Společnost Microdent LAB s.r.o. provozuje komplexní centrum pro digitální výrobu stomatologických náhrad a zdravotnických pomůcek.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Ostatní
Vloženo: 6. 2. 2019
Platnost do: 7. 5. 2019

Lokalita: Turnov
Mzda: Dohodou
Kontakt zadavatele inzerátu:
Skupina Microdent
myslivcova@microdent.cz
Sdílejte s přáteli

zobrazeno celkem: 65400x
zobrazen detail: 706x

OK