Inzerce   HLEDÁME ZÁSTUP - ZUBNÍHO LÉKAŘE/LÉKAŘKU

HLEDÁME ZÁSTUP - ZUBNÍHO LÉKAŘE/LÉKAŘKU

HLEDÁME ZÁSTUP!!
ZUBNÍHO LÉKAŘE/LÉKAŘKU

Nadstandardně vybavené ordinace RVG, OPG, CBCT, LASER, I.O. KAMERY, ENDODONCIE S MIKROSKOPEM možná.

NAVÍC:
- konziliární pracoviště stomatochirurgie a implantologie.
- dlouhodobě zavedená i nová rostoucí klientela
- asistence zdravotní sestry zajištěna
- zavedená dentální hygiena

Vše pod jednou střechou! PROFESIONALITA+ EMPATIE

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP - náplň praktického zubního lékařství
pod odborným dohledem zkušeného speciality

- ZÁSTUP OD ŘÍJNA nejlépe – DOHODA JISTÁ

NABÍZÍME:
FIXNÍ PLAT + ODMĚNY Z VÝSLEDKU OBRATU, PRÉMIE

BONUSY – například:

 příspěvek na stravování (jídelna a bistro přímo v budově)
 pomoc pro mimopražské - příspěvek na ubytování
 mladý kolektiv, přátelské prostředí

POŽADUJEME:

zájem o obor a výkon, spolehlivost, týmovou spolupráci,
proklientský přístup, práce na PC.

Dentální centrum v centru Prahy
Mob.: 727 977 820
Vaše CV na mail: infomed6@seznam.cz

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní lékař
Vloženo: 30. 8. 2019
Platnost do: 29. 10. 2019

Lokalita: Praha 3
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli

zobrazeno celkem: 20694x
zobrazen detail: 108x

OK