Inzerce   Zubní lékař/ka - Magic Smile, Praha 2

Zubní lékař/ka - Magic Smile, Praha 2

Zubní lékař/ka -  Magic Smile, Praha 2
Vzhledem k rostoucí klientele rozšiřuje tým lékařů. Nabízíme tak příležitost k lékařské seberealizaci v nadstandardně vybavených ordinacích. (CBCT, Cerec, mikroskop, Beefill,. piezo, ultrazvuk atd.) Schopným stomatologům máme možnost nabídnout: spolupráci jak na plný, tak i na zkrácený úvazek. Nadstandardní finanční ohodnoceni s fixní mzdou a odměnou z výsledku obratu, na kterém se společně podílíme. Protože si zakládáme na erudici našich kolegů, investujeme do průběžného doškolováni a vzdělávání. Profesionální růst v oboru stomatologie a zároveň mezioborovou spolupráci (implantologie, parodontologie a estetická stomatologie). V případně, že Vás příležitost k nové stomatologické seberealizace oslovila, zasílejte strukturovaný životopis na e-mail.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní lékař/ka - Magic Smile, Praha 2
Zubní lékař
Vloženo: 7. 4. 2020
Platnost do: 6. 7. 2020

Lokalita: PRAHA 2
Mzda: Základ + provize
Kontakt zadavatele inzerátu:
MUDr. Igor Jemilev
Tel.: 721337229
igor.jemilev@seznam.cz
https://www.magicsmile.cz/
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 60577x
zobrazen detail: 384x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM