Inzerce   Přijmu zubního lékaře/lékařku

Přijmu zubního lékaře/lékařku

Přijmu zubního lékaře/lékařku
Přijmu do samostatné zubní ordinace kolegu/kolegyni na HPP na polikliniku do centra Ostravy, možnost nástupu od 1.1.2022 nebo dle dohody. Nabízíme přátelský kolektiv, zkušenou sestřičku, spolupráce s DH, veškeré vybavení vč.mikroskopu, zavedenou klientelu, procenta ze zisku, stravenky, sick days, proplacení školení.Požaduji preciznost a spolehlivost.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Přijmu zubního lékaře/lékařku
Zubní lékař
Vloženo: 17. 10. 2021
Platnost do: 16. 12. 2021

Lokalita: Ostrava
Mzda: Základ+provize
Kontakt zadavatele inzerátu:
RADENT s.r.o.
Tel.: +420604600604
radent@centrum.cz
http://www.radent.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 21630x
zobrazen detail: 85x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web