Inzerce   Ministerstvo vnitra - Zubní lékař/ka

Ministerstvo vnitra - Zubní lékař/ka

Ministerstvo vnitra ČR - přijmeme zubního lékaře/lékařku na plný i zkrácený úvazek do moderně zařízené ordinace na Praze 8. V případě potřeby lze ordinaci doplnit o jakékoli další požadované technologie. Praxe není podmínkou. Nabízíme 6-8 týdnů dovolené, dotované závodní stravování a příspěvky na soukromou rekreaci. V areálu lze parkovat soukromým vozem, a to na hlídaném parkovišti. Také je zde možné využít mimo jiné knihovnu, tělocvičnu a posilovnu. Dále nabízíme služební vozidlo, bezplatné jazykové kurzy našimi lektory a další odborné vzdělávání (kurzy a semináře), a to dle vlastního výběru (hrazeno zaměstnavatelem). V případě zájmu zašlete svůj životopis (včetně krátkého motivačního dopisu) na e-mail: personalni@px.mvcr.cz

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Ministerstvo vnitra - Zubní lékař/ka
Zubní lékař
Vloženo: 16. 6. 2021
Platnost do: 7. 12. 2021

Lokalita: Praha 9
Mzda: 100tis.
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 43614x
zobrazen detail: 325x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web