Inzerce   Hledáme kolegyni/kolegu na pozici zubního lékaře

Hledáme kolegyni/kolegu na pozici zubního lékaře

Hledáme kolegyni/kolegu na pozici zubního lékaře

Jsme rozvíjející se soukromé zdravotnické zařízení se dvěma pobočkami v samém centru Prahy, zakládající si na pohodovém kolektivu a přátelském přístupu ke klientům.

Do našeho týmu rádi přivítáme dobře naladěnou/naladěného kolegyni/kolegu s týmovým duchem a chutí se vzdělávat.

Nabízíme

Nabízíme technologicky moderní a dobře vybavené pracoviště (OPG/io RTG/mikroskop/EndoPilot atd.), práci s kvalitními materiály i laborkami. Součástí našeho společného snažení jsou relevantní vzdělávací akce a kongresy jak v ČR, tak v zahraničí.

Pro začínající lékaře vysoký fix + podíl z výnosu.
Pro zkušené kompetitivní nabídku.

Samozřejmostí jsou společné akce, teambuildingy, stravenky i MultiSportka.

Přidáte se k nám?

Více atmosféry možno načerpat na našem Instagramu nebo Facebooku, ale nejlepší je se přijít podívat a popovídat.

Tak neváhejte a v případě zájmu se nám ozvěte.
•    +420 773 523 322
•    provozni@dentry.cz

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Hledáme kolegyni/kolegu na pozici zubního lékaře
Zubní lékař
Vloženo: 17. 4. 2024
Platnost do: 16. 6. 2024

Lokalita: Praha
Kontakt zadavatele inzerátu:
Tel.: +420 773 523 322
provozni@dentry.cz
TIP DentalJobs.cz
Zaujal Vás tento inzerát? V sekci Přidat životopis si snadno sestavíte své profesní CV, které následně vyexportujete do formátu PDF. A za pár minut se již můžete ucházet o tuto zajímavou pracovní pozici.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 68137x
zobrazen detail: 3395x

Inzerce

Ano, i my od vás potřebujeme souhlas s používáním cookies.
A to ještě není všechno. Protože je stomateam.cz web pro odbornou zdravotnickou veřejnost, je nutné potvrdit i vaši odbornost.

Abychom vám ušetřili čas, můžete vše vyřešit jedním kliknutím. Samozřejmě si vše můžete libovolně nastavit.

Kliknutím na níže uvedené tlačítko Potvrzuji a přijímám vše vyjádříte současně souhlas s použitím všech cookies a také to, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb. a současně jste si vědom(a) rizik spojených se seznámením se s informacemi určenými pro odborníky ve zdravotnictví pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste. Chcete-li pokračovat k individuálnímu nastavení cookies, klikněte na tlačítko Podrobné nastavení a pokračujte dále.

×
Podrobné nastavení
V tomto nastavení můžete přizpůsobit využití souborů cookies dle kategorií a dle vašich preferencí.
Nezbytná technická cookies

Soubory nezbytné pro správné fungování webu, uchování produktu v nákupním košíku, filtrování a další základní funkce. Využití technických cookies nelze deaktivovat, využíváme je na základě oprávněného zájmu.

Analytické cookies

Soubory, které nám umožňují měřit výkon našeho webu a našich reklamních kampaní, určit počet a zdroje návštěv našeho webu apod. ...ukázat více Analytická data zpracováváme souhrnně, bez použití identifikátorů, které by ukázaly na konkrétního uživatele našeho webu. Nesouhlasem s využitím analytických cookies ztrácíme zčásti možnost analýzy výkonu webu, ale také možnosti optimalizace našich opatření a nastavení systému webu ...ukázat méně

Personalizované soubory cookies

Používáme také cookies a technologie, které pomáhají přizpůsobit obsah a nabídku našeho webu vašim zájmům tak, abychom mohli připravit nejlepší možnou nabídku právě pro vás. ...ukázat více Souhlas s použitím personalizovaných cookies nám společně pomůže vyvarovat se zobrazení či zasílání neužitečných či nežádoucích informací či nabídek a zobrazení jedinečných funkcí a informací pro vaše zájmy a váš status (např. člena Klubu StomaTeam). ...ukázat méně

Reklamní cookies

Reklamní cookies používáme my nebo naši partneři pro zobrazení pro vás vhodného obsahu nebo reklamy na našem webu nebo na webech třetích stran. ...ukázat více Díky nim můžeme vytvářet profily založené na vašich zájmech. Při využití těchto cookies zpravidla není možná vaše bezprostřední identifikace. Nevyjádříte-li souhlas s použitím reklamních cookies, nebudeme vám zobrazovat obsah či zasílat reklamu přizpůsobené vašim zájmům. ...ukázat méně

Jsem odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb. a jsem si vědom(a) všech rizik spojených se seznámením se s informacemi určenými pro odborníky ve zdravotnictví, pokud odborníkem nejsem.