Inzerce   Zubní lékař/ka -Praha 2- Stomatologická klinika Magic Smile

Zubní lékař/ka -Praha 2- Stomatologická klinika Magic Smile

Zubní lékař/ka -Praha 2- Stomatologická klinika Magic Smile
Jste praktický zubní lékař, který by si rád rozšířil svou specializaci na implantologii, mikroskopickou endodoncii nebo protetiku??

Rádi Vám s tím pomůžeme. V rámci naší stomatologické kliniky v samém centru Prahy s více než desetiletou historií a moderním vybavením, nabízíme práci stomatologa, který mimo pravidelného přísunu pacientů, může také absolvovat praktické stáže u našich specialistů, co Vám rádi pomohou se ve stomatologii posunout dál abyste se stal/a nepostradatelným členem našeho stomatologického týmu. Takové stáže jsou v rámci kliniky zdarma a vždy časově přizpůsobeny Vám a Vašemu diáři.

Pokud Vás nabídka zaujala a měl/a byste zájem o více informací, napište nám na email: vedeni@magicsmile.cz a rádi se s Vámi setkáme přímo u nás na klinice. 

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní lékař/ka -Praha 2- Stomatologická klinika Magic Smile
Zubní lékař
Vloženo: 20. 10. 2021
Platnost do: 20. 12. 2021

Lokalita: Karlovo náměstí 292/15,Praha 2
Kontakt zadavatele inzerátu:
Kapular Daria, Dis.
Tel.: 721337229
daria.kapular@magicsmile.cz
http://www.magicsmile.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 46943x
zobrazen detail: 178x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web