Inzerce   Dentální hygienistka (pronájem)

Dentální hygienistka (pronájem)

Dobrý den,

nabízíme pronájem nově vybudované a vybavené ordinace s možností využívání společných prostor (čekárna, místnost pro lékaře, denní místnost). Ordinace se nachází v příjemném prostředí přímo na náměstí Letovic. Na stejném patře se nachází další ordinace zubního lékaře a zubní laboratoř s CAD/CAM technologií. U budovy se nachází vlastní soukromé parkoviště. Dobrá dostupnost do Brna, Blanska, Svitav a Boskovic.

V případě bližšího zájmu i informací nás kontaktujte.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Dentální hygienistka (pronájem)
Dentální hygienistka
Vloženo: 23. 11. 2021
Platnost do: 22. 1. 2022

Lokalita: Letovice
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zuby v podzámčí s.r.o.
shdent@seznam.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 4029x
zobrazen detail: 19x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web