Inzerce   Implantolog, Endodontista, Ortodontista

Implantolog, Endodontista, Ortodontista

Baví Vás práce ve Vaší specializaci)
Pak hledáme právě Vás pro mezinárodní síť klinik poskytující péči pacientům samoplátcům!

Co bude vaším úkolem?
• poskytování specializované péče (implantologie, endodoncie, ortodoncie)
• vedení dokumentace pacientů, výkaznictví

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?
• motivující mzdové ohodnocení – 60 až 180.000 Kč hrubého
• 25 dní dovolené, příspěvek na školení až 80.000 Kč za rok, dotované obědy
• nákup individuálního vybavení dle požadavku zaměstnance
• smlouva na hlavní pracovní poměr, na dobu neurčitou
• zkušební doba 3 měsíce

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?
• odborná způsobilost v dané specializaci
• dobrá znalost AJ, další cizí jazyky výhodou
• spolehlivost a zodpovědnost
• ochota se vzdělávat
• příjemné vystupování

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní lékař
Vloženo: 24. 2. 2020
Platnost do: 24. 4. 2020

Lokalita: Praha 1
Mzda: 60 - 180 tis Kč
Kontakt zadavatele inzerátu:
Jobsolution
dentaljobs@jobsolution.cz
Sdílejte s přáteli

zobrazeno celkem: 26827x
zobrazen detail: 287x

ROZUMÍM