Inzerce   Zubní lékař/ka pro Stomatologické centrum Anděl

Zubní lékař/ka pro Stomatologické centrum Anděl

Zubní lékař/ka pro Stomatologické centrum Anděl
Hledáme posilu na pozici zubního lékaře na částečný (alespoň 1den v týdnu) i plný pracovní úvazek. Nabídka vhodná také pro lékařky na mateřské. Jsme moderní stomatologické centrum na Praze 5 u metra Anděl (6 ordinací s vlastní laboratoří) se stálou letitou klientelou pacientů.
Samozřejmostí u nás je nadstandardní platové ohodnocení a odměny, 25 dní placené dovolené, příspěvky na další vzdělávání a mnoho dalších bonusů.
Nabízíme práci v moderním prostředí s vysokou úrovní stomatologické péče, kompletně vybavenou ordinaci, asistence sestřičky, možnost uplatnění vlastních zkušeností i získání nových. Očekáváme aktivní přístup, chuť rozšiřovat své znalosti a dovednosti. Alespoň minimální praxe vítána. Neváhejte nás oslovit na: lenka.podlesakova@stomatologieandel.cz, tel.739248138.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní lékař/ka pro Stomatologické centrum Anděl
Zubní lékař
Vloženo: 25. 2. 2021
Platnost do: 26. 5. 2021

Lokalita: Praha 5
Mzda: Dohodou
Kontakt zadavatele inzerátu:
Stomatologické centrum Anděl
Tel.: +00420739248138
lenka.podlesakova@stomatologieandel.cz
http://www.stomatologieandel.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 45801x
zobrazen detail: 212x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM