Inzerce   Zubní instrumentářka

Zubní instrumentářka

Do zavedené zubní ordinace na Praze 8 hledáme šikovnou zdravotní sestru/zubní instrumentářku na plný úvazek.
Zkušenost s asistencí zubnímu lékaři vítána, ale není podmínkou(zaučime). Požadují mile vystupování, pečlivost, zájem o obor a dlouhodobou spolupráci. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě zájmu pošlete prosím svůj životopis na semberdiana@gmail.com

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní instrumentářka
Zubní sestra
Vloženo: 9. 3. 2021
Platnost do: 11. 12. 2021

Lokalita: Praha 8
Mzda: Od 20000kč
Kontakt zadavatele inzerátu:
Tel.: +420774657299
semberdiana@gmail.com
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 38493x
zobrazen detail: 365x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web