Inzerce   Zubní lékař

Zubní lékař

Zubní lékař
Do krásných, kompletně vybavených ordinací hledá klinika DENTPRO Na Příkopě novou kolegyni, či kolegu.
Přátelský kolektiv, příjemné proklientské prostředí, možnost práce s mikroskopem, strojová endodoncie, implantmotor, vlastní laboratoř a nadstandardně prostorné lékařské zázemí nabízí komfort při každodenní spolupráci na klinice.
K dalším výhodám patří vybavení ordinace dle požadavků (materiál, přístroje), Sick Days, 5 týdnů dovolené, vysoké finanční ohodnocení, hrazená školení vč. zahraničních, interní školení v rámci skupiny Czech Dental Holding, vlastní ordinace i sestra vč. pacientského kmene, firemní teambuilding, podpora od administrativního týmu k řešení kompletní Back Office agendy.
Nástup možný od 1.11.2021
Vaše CV zasílejte, prosím, na info@dentalholding.cz

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní lékař
Zubní lékař
Vloženo: 24. 9. 2021
Platnost do: 24. 11. 2021

Lokalita: Praha 1
Mzda: Nástupní bonus 350 000 CZK
Kontakt zadavatele inzerátu:
DENTPRO Na Příkopě
Tel.: 724432165
info@dentalholding.cz
http://www.dentpro.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 79351x
zobrazen detail: 424x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web