Inzerce   FAdent hledá zdravotní sestru/instrumentářku

FAdent hledá zdravotní sestru/instrumentářku

FAdent hledá zdravotní sestru/instrumentářku
Hledáme posilu do našeho kolektivu na pozici: Zdravotní sestra/zubní instrumentářka na plný případně i částečný pracovní úvazek. Nástup možný od 1. 11. 2021.

Požadujeme pozitivní přístup k pacientům, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost, Praxe v oboru je výhodou, ne podmínkou.

Nabízíme práci v příjemném prostředí s moderním vybavením, motivující finanční ohodnocení vč. individuálního bonusu, odborné zaškolení, zaměstnanecké benefity, stravenkový paušál.

Pokud vás nabídka zaujala, prosím zašlete životopis na adresu: kasemova@fadent.cz

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

FAdent hledá zdravotní sestru/instrumentářku
Zubní sestra
Vloženo: 19. 10. 2021
Platnost do: 18. 12. 2021

Lokalita: Praha 5
Kontakt zadavatele inzerátu:
FAdent, s.r.o.
Tel.: 774626262
kasemova@fadent.cz
http://www.fadent.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 21282x
zobrazen detail: 124x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web