Inzerce   Stomatologická klinika přijme zubního lékaře

Stomatologická klinika přijme zubního lékaře

Stomatologická klinika přijme zubního lékaře
Moderní stomatologická klinika na Praze 6 přijme zubního lékaře na plný úvazek. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, zajištěnou klientelu, motivační platové ohodnocení, podporu vzdělávání a profesního růstu, služby recepce. Ordinace je nadstandardně technologicky vybavena: OPG, 3D CT, RVG, strojová endodoncie, i.o. kamera, práce s kofferdamem, implantologie, mikroskop a lupové brýle.
Požadujeme: dobré komunikační schopnosti, citlivý a empatický přistup ke klientovi, samostatnost, znalost práce na PC. Vhodné též pro atestované lékaře ze zahraničí. Podpora při udělení pobytu.
Životopisy zasílejte na e-mail info@klinikalazurit.cz, 777 209 929

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Stomatologická klinika přijme zubního lékaře
Zubní lékař
Vloženo: 7. 9. 2021
Platnost do: 7. 11. 2021

Lokalita: Praha 6
Mzda: od 50000
Kontakt zadavatele inzerátu:
Sopivnyk Volodymyr
Tel.: 777209929
info@klinikalazurit.cz
http://www.klinikalazurit.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 330661x
zobrazen detail: 1715x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web