Inzerce   ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA

ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA

Hledáme šikovnou a spolehlivou zubní instrumentářkou nebo sestřičkou
Pracovní úvazek: plný nebo částečný úvazek
Náplň práce : odborná asistence zubnímu lékaři,příprava pracoviště a instrumentária
Požadujeme: zodpovědnost, zájem o obor, příjemné vystupování
Odměna: dohodou
Kontakt: mail :stomordinace@gmail.com
tel.: 602595134

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní sestra
Vloženo: 16. 4. 2018
Platnost do: 26. 7. 2019

Lokalita: Praha 6, Kafkova 16
Mzda: dohodou
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli

zobrazeno celkem: 17113x
zobrazen detail: 207x

OK