Inzerce   Redakce StomaTeamu hledá externího redaktora/ku

Redakce StomaTeamu hledá externího redaktora/ku

Redakce StomaTeamu hledá externího redaktora/ku
Chtěli jste být v mládí novinářem, ale nakonec vyhrála stomatologie? Nevadí, nyní se můžete realizovat na obou frontách ...

Redakce StomaTeamu hledá externího redaktora/ku

Hledáme „profíka“ zubního lékaře, který se ale zajímá také o "politické" a aktuální dění v rámci oboru. Někoho, kdo by byl schopen informovat naše čtenáře o odborných konferencích, společenských a oborových událostech (volby do oborových organizací, výsledky z jednání sněmů apod.). Dále také připravovat rozhovory se zajímavými osobnostmi pro naše tištěná a elektronická média, ale také vést například rozhovory prostřednictvím internetového rádia StomaTeam, apod.

Jedná se o spolupráci nárazovou a (ve srovnání se stomatologií) hůře placenou. Jako spolupracující „novinář/ka“ StomaTeamu však můžete mít volný vstup na řadu zajímavých oborových akcí. Pokud jste tedy mistr slova a kromě práce u křesla se zajímáte také o obor jako celek, pak jste náš člověk.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu trunecek@stomateam.cz.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Redakce StomaTeamu hledá externího redaktora/ku
Ostatní
Vloženo: 19. 5. 2020
Platnost do: 17. 8. 2020

Lokalita: ČR
Kontakt zadavatele inzerátu:
Redakce StomaTeamu
trunecek@stomateam.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 77974x
zobrazen detail: 646x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM