Inzerce   ORTODONTISTA ve Světě rovnátek

ORTODONTISTA ve Světě rovnátek

Rád/a byste pracoval/a na soukromé klinice a zajímají vás nové moderní přístupy k léčbě? Zatím nemáte moc dlouhou praxi, ale práce vás baví?
Na naší ortodontickou kliniku Svět rovnátek nyní hledáme posilu do týmu zubních lékařů - ortodontistů.

Co budete dělat:
● Vést léčbu pacientů ve spolupráci s týmy koordinátorů, asistentek v ordinaci a zubních techniků

Co požadujeme:
● VŠ vzdělání v oboru stomatologie a atestaci z ortodoncie
● Příjemné vystupování při komunikaci s pacienty
● Chuť se dále vzdělávat a rozvíjet v oboru

Co vám nabízíme:
● Smlouvu na dobu neurčitou
● Mladý a přátelský kolektiv
● Rozmanitou práci
● Důkladné zaškolení a pomoc zkušených sester v začátku
● Možnosti Multisportky, různých školení a kurzů angličtiny
● Po čase možnost využití firemních produktů

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní lékař
Vloženo: 20. 10. 2020
Platnost do: 19. 12. 2020

Lokalita: Heršpická 788/9, 639 00 Brno
Mzda: Fixní mzda + bonusy
Kontakt zadavatele inzerátu:
Kateřina Korbelová
Tel.: 607258543
korbelova@svetrovnatek.cz
Sdílejte s přáteli

zobrazeno celkem: 44812x
zobrazen detail: 293x

ROZUMÍM