Inzerce   Zubní instrumentářka

Zubní instrumentářka

Zavedená stomatologická klinika Stomatologie Osmička hledá do svého týmu posilu na pozici zubní instrumentářky.
Náplň práce:
- odborná asistence zubnímu lékaři při výkonech
- péče o pacienty
- obsluha RTG a zdravotnického informačního systému
- dezinfekce, sterilizace a příprava ordinací
- komunikace a spolupráce s ostatními lékaři, hygienistkami a recepcí
Požadavky:
- středoškolské zdravotnické s maturitou/akreditovaný kurz zubní instrumentářky
- zkušenost s prací na obdobné pozici
- systematičnost a smysl pro pořádek
- spolehlivost a zodpovědnost
Nabízíme:
- příjemné a moderní prostředí
- podporu front office, kam je delegována agenda komunikace s pacienty vč. objednávání
- motivační platové ohodnocení
- nástup možný ihned
V případě zájmu pište prosím na jezova@stomatologie8.cz

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní sestra
Vloženo: 26. 7. 2021
Platnost do: 24. 9. 2021

Lokalita: Praha 8
Mzda: Motivační mzda
Kontakt zadavatele inzerátu:
Ing. Jana Bezačínská
Tel.: 724273332
bezacinska@stomatologie8.cz
Sdílejte s přáteli

zobrazeno celkem: 166437x
zobrazen detail: 1031x

ROZUMÍM