Inzerce   Zubní lékař/lékařka Praha Holešovice

Zubní lékař/lékařka Praha Holešovice

Zubní lékař/lékařka Praha Holešovice
Do naší malé a moderní zubní kliniky LaDenta hledáme zubního lékaře/lékařku. Máme skvělý tým na jehož fungování nám velmi záleží a oceníme týmového přátelského ducha. Hledáme osobní pro-klientský přístup v kombinaci s kvalitou práce. Zaměřujeme se na záchovnou stomatologii. Spec. případy posíláme na 3DK, či na jiná kvalitní pracoviště. Pro absolventy možný nástup ihned, možná i stáž. Pro zkušené lékaře nejdříve od 1.4., kdy se budeme stěhovat do nových prostor, které právě připravujeme. Přispíváme na individ. lupové brýle, na další vzdělávání a nabízíme konzultace s ved. lékařkou. 5 týdnů dovolené + 1 týden sick days. Mzda motivační reálně 65-100 tisíc Kč. Pracovní doba dle Vašich preferencí. Informujte se více osobně. První kolo vedeme on-line. je to moderní :) Těšíme se na Váš!

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní lékař/lékařka Praha Holešovice
Zubní lékař
Vloženo: 16. 1. 2021
Platnost do: 17. 3. 2021

Lokalita: Jankovcova 788/16, Holešovice
Mzda: 65-100 tisíc Kč.
Kontakt zadavatele inzerátu:
Hana Vaníková
Tel.: +420601131009
hana.hromadkova@gmail.com
http://www.ladenta.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 17375x
zobrazen detail: 283x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM