Inzerce   Recepční/provozní

Recepční/provozní

Recepční/provozní
Na pozici recepční/provozní hledáme veselou kopu, příjemného společníka a člověka přirozeného, který je v komunikaci s klienty jako ryba ve vodě. Jsme mladý a dynamický tým. Snažíme se o maximální přístup ke klientům a také o skvělou týmovou atmosféru. Proto hledáme někoho, kdo reaguje pozitivně i v případě stresových situací a vše dokáže řešit s maximálním nasazením. Práce u nás může být rozmanitá, zasahující do provozu. Tzn. různé organizační úkoly v rámci kliniky, support pro ordinace, asistence vedení, servisní záležitosti atd. Pokud jste proaktivní, máte ideálně zkušenosti ze zubní kliniky a rádi jste za to patřičně oceněni, tak se nám ozvěte! Požadavky: AJ, dobrá práce s PC, znalost xDent výhodou. Nabízeme 5 týdnů dovolené a plat dle nasazení a zkušeností. Nástup dohodou. Těšíme se!

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Recepční/provozní
Ostatní
Vloženo: 14. 6. 2021
Platnost do: 13. 8. 2021

Lokalita: Holešovice
Mzda: 25-35 000
Kontakt zadavatele inzerátu:
LaDenta s.r.o.
Tel.: 601131009
vvanik2010@gmail.com
http://www.ladenta.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 21160x
zobrazen detail: 115x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM