Inzerce   Obchodní zástupce PROFIMED SK pro region Bratislava

Obchodní zástupce PROFIMED SK pro region Bratislava

PROFIMED s.r.o., specialista v péči o zuby s 18letou tradicí na slovenském trhu, posiluje svůj tým a hledá vhodné kandidátky / kandidáty na pozici obchodního zástupce v Bratislavě.

Co Vás čeká?

Aktivní péče o portfolio zákazníků v regionu, včetně nabídky a prodeje produktů a služeb
Zastupování širokého portfolia profesionálních produktů z celého světa a to nejen pomůcek ústní hygieny, ale také potravinových doplňků a zdravotnických prostředků pro maminky a miminka.
Profesionální poradenství a servis našim stálým klientům
Vyhledávání a akvizice nových klientů
Účast na kongresech a školeních

Co očekáváme?

Blízký vztah k péči o zdraví, dentální hygieně a zdravému životnímu stylu
Výborné organizační schopnosti, schopnost dotahovat úkoly do konce
Zájem o zdravotnické produkty, neustálé vzdělávání
Příjemné vystupování, vždy dobrou náladu
Časovou flexibilitu
Vlastní automobil
Živnostenský list

Co Vám nabízíme?

Fixní základ + provize z obratu
Flexibilní pracovní dobu
Férové jednání, dobrý kolektiv a perspektivu
Produkty za zaměstnanecké ceny, produkty na vyzkoušení
Odbornou specializaci, školení od špičkových odborníků
Nástup je možný ihned

REGION Bratislava

V případě zájmu zašlete svůj životopis s fotografií.

Těšíme se na Vás!

Tým Profimed.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Firemní reprezentant
Vloženo: 10. 8. 2021
Platnost do: 8. 11. 2021

Lokalita: Bratislava
Mzda: základ + provize
Kontakt zadavatele inzerátu:
Barbora Holická PROFIMED
Tel.: 725826382
barbora.holicka@profimed.cz
Sdílejte s přáteli

zobrazeno celkem: 63060x
zobrazen detail: 161x

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web