Inzerce   Přijmeme zubního lékaře / lékařku :

Přijmeme zubního lékaře / lékařku :

Do týmu moderní, zavedené stomatologické kliniky ve Vyšším Brodě, nedaleko Lipna přijmeme zubního lékaře/ lékařku. Zabýváme se kompletní zubní péčí od chirurgických zákroků, přes implantáty, konzervační stomatologií, keramické práce, snímatelné náhrady... . Součástí naší kliniky je i vlastní laboratoř, OPG,recepce. Nabízíme 25 dní dovolené, plně vybavenou moderní ordinaci, možnost profesního růstu. Bydlení zařízené. Více informací během osobního pohovoru.Nástup možný ihned.V případě zájmu použijte email nebo tel.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Přijmeme zubního lékaře / lékařku :
Zubní lékař
Vloženo: 18. 8. 2021
Platnost do: 7. 2. 2022

Lokalita: Vyšší Brod, Studánecká 427
Kontakt zadavatele inzerátu:
Dr. Jakubčák s.r.o.
Tel.: +420 775 588 087
info@zahnklinik.cz
http://Zahnklinik Vyssi Brod - Dr. Jakubcak s.r.o.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 30742x
zobrazen detail: 209x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web