Inzerce   Zdravotní sestra/zubní instrumentářka

Zdravotní sestra/zubní instrumentářka

ZDRAVOTNÍ SESTRU/INSTRUMENTÁŘKU přijme DENTÁLNÍ CENTRUM, v centru Prahy.
Vybavené ordinace, komplexní zubní program, vč. dentální hygieny, stomatochirurgie, implantologie, parodontologie.
NABÍZÍME: plný úvazek, nadstandardní finanční podmínky dle výkonu + bonusy, participace na obratu ordinace, přátelské prostředí, vzájemná empatie a součinnost, nástup dle dohody, pracovní doba - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ!
BONUSY: příspěvek na stravování, možnost týden dovolené navíc, vánoční prémie, pro mimopražské příspěvek na ubytování, pitný režim, káva na pracovišti aj.
POŽADUJEME: praxi, zájem o obor, výkon a kvalitu, osobní rozvoj, spolehlivost a smysl pro týmovou spolupráci, znalost práce na PC. Praxe na chirurgii výhodou.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zdravotní sestra/zubní instrumentářka
Zubní sestra
Vloženo: 7. 9. 2021
Platnost do: 6. 11. 2021

Lokalita: Praha
Mzda: Dohodou
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 17643x
zobrazen detail: 130x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web