Inzerce   hledám lékaře-ku

hledám lékaře-ku

Do rozšiřujícího se týmu a zavedené zubní ordinace v Karlových Varech, přijmeme spolehlivého, svědomitého a pracovitého zubního lékaře/ lékařku na plný nebo částečný úvazek. Nabízíme práci v samostatné ordinaci, v příjemném prostředí a přátelském kolektivu. Práce se systémem CEREC. Stomatochirurg a dentální hygienistka součástí týmu. Mzda se skládá z fixní částky a provize ze zisku ordinace. Možnost profesního a osobního růstu. V případě zájmu prosím pošlete profesní životopis, anebo mne prosím kontaktujte do SZ nebo na e-mailové adrese: darident1@seznam.cz.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

hledám lékaře-ku
Zubní lékař
Vloženo: 25. 11. 2021
Platnost do: 24. 1. 2022

Lokalita: Karlovy Vary
Mzda: Dohodou
Kontakt zadavatele inzerátu:
darident1@seznam.cz
http://www.darident.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 2411x
zobrazen detail: 10x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web