Inzerce   Zubní technik - snímatelné náhrady

Zubní technik - snímatelné náhrady

Do moderní zubní laboratoře v Praze hledáme zkušeného technika nebo techničku na snímatelné náhrady, který svou práci odvádí s nadšením se zájmem o moderní materiály a nové postupy. Práce na hlavní pracovní poměr nadstandardně ohodnocena.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní technik - snímatelné náhrady
Zubní technik
Vloženo: 25. 8. 2021
Platnost do: 24. 10. 2021

Lokalita: Praha 9 - Hloubětín
Mzda: Nadstandardní mzda
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zubni keramika s.r.o.
info@zubnikeramika.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 153768x
zobrazen detail: 1401x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web