Inzerce   DENTÁLNÍ HYGIENISTA/STKA - PRAHA KARLÍN

DENTÁLNÍ HYGIENISTA/STKA - PRAHA KARLÍN

Hledáme milou, pečlivou a zkušenou dentální hygienistku do našeho estetického centra v centru Karlína na 2 dny v týdnu. Přátelské prostředí samozřejmostí a příjemné platové ohodnocení.
Nástup možný od 1.7.2019

Své CV prosím zasílejte na mail: jhladky@satorispa.cz

Náplň práce
• Dentální hygiena
• Komunikace se zákazníky
• Objednávání sortimentu
Požadavky
• Hledáme příjemné, aktivní a spolehlivé muže a ženy se zkušeností
• Minimálně na 2 dny v týdnu
• Komunikace a profesionalní přístup
Nabízíme
• Práce na HPP, možnost i IČO
• Motivační finanční ohodnocení
• Práci v příjemném kolektivu

INFORMACE O POZICI
HEALTH POINT KARLÍN
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru: Plný úvazek, IČO
Místo pracoviště: PRAHA Karlín

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Dentální hygienistka
Vloženo: 6. 6. 2019
Platnost do: 5. 8. 2019

Lokalita: Sokolovská 694/102 Praha Kalrín
Mzda: HPP/IČO
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli

zobrazeno celkem: 9414x
zobrazen detail: 26x

OK