Inzerce   StomaTeam s.r.o. hledá „markeťáka/ačku“

StomaTeam s.r.o. hledá „markeťáka/ačku“

StomaTeam s.r.o. hledá „markeťáka/ačku“
StomaTeam s.r.o. - vydavatel odborných dentálních časopisů a knih, provozovatel obsahových a inzertních portálů pro odborníky ve stomatologii a organizátor dentálních konferencí hledá posilu do svého týmu. Možno i na částečný úvazek.

Pokud máš zkušenosti s marketingem (print, online, sociální sítě), jsi samostatný/á a máš chuť zapojit se do týmové spolupráce i samostatných projektů, budeme rádi, když se nám ozveš. Můžeš se podílet na propagaci projektů společnosti StomaTeam (tištěné časopisy, knihy, webové projekty, nová média, konference), ale také spolupracovat na kampaních některých našich zákazníků.

Práci lze vykonávat v kancelářích StomaTeamu ve Zlíně či formou home office. Minimálně zpočátku se bude jednat o práci na částečný úvazek. Pozice může být vhodná i pro rodiče na rodičovské dovolené. V případě zájmu nám prosím pošli své profesní CV na vydavatel@stomateam.cz.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

StomaTeam s.r.o. hledá „markeťáka/ačku“
Ostatní
Vloženo: 14. 8. 2019
Platnost do: 14. 11. 2019

Lokalita: Česká republika
Kontakt zadavatele inzerátu:
Tomáš Truneček
vydavatel@stomateam.cz
http://www.stomateam.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 32189x
zobrazen detail: 446x

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

OK