Inzerce   Asistent/ka stomatologa

Asistent/ka stomatologa

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na špičkové služby ve všech oborech stomatologie, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/ka stomatologa.

Náplň práce:
70% času - činnosti zdravotnického charakteru: asistence, příprava ordinace, zhotovení RTG a CT snímků, práce s CAD/CAM systémem CEREC, dezinfekce, sterilizace
30% času - administrativní a organizační činnosti: komunikace s pacienty a dodavateli

Požadujeme:
SŠ v oboru zdravotnictví nebo kurz zubní instrumentářky
Anglický jazyk na základní úrovni
Nadstandartní přístup ke klientům
Flexibilitu a nasazení

Nabízíme:
Zajímavou a rozmanitou práci, která Vás nebude nudit
Flexibilní plánování směn
Přátelský kolektiv
Příspěvek na vzdělávání (proplácíme jazykové kurzy apod.)
Nástupní příspěvek 10 000 Kč
Stravenky
Komfortní prostředí nové kliniky
Sick days
Dny volna navíc
Výbornou dopravní dostupnost
Mzdu od 35 000 Kč/měsíc
Místo výkonu práce: Praha 2 – Nové Město

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a my Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Ostatní
Vloženo: 2. 10. 2019
Platnost do: 1. 12. 2019

Lokalita: Praha 2 - Nové Město
Mzda: od 35 000 Kč
Kontakt zadavatele inzerátu:
Nela Jezdinská
Tel.: 725 528 925
nela.jezdinska@predvyber.cz
Sdílejte s přáteli

zobrazeno celkem: 14941x
zobrazen detail: 113x

OK