Inzerce   Zubní lékař

Zubní lékař

Pro našeho klienta, privátní kliniku, která se zabývá stomatologií a kosmetologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici Zubní lékař.
Náplň práce:
• Pomáhat klientům k dokonalému chrupu
• Zajištění jejich diagnózy, léčby a preventivní péče
Požadujeme:
• VŠ vzdělání v oboru stomatologie
• Zájem o obor
• Nadstandartní přístup k pacientům
• Výborná znalost českého jazyka
• Znalost dalšího jazyka výhodou
• Příjemné vystupování
Nabízíme:
• Práci na plný úvazek (nástup ihned)
• Pracovní doba po-pa od 9:00 do 17:00
• Nadstandardní platové ohodnocení
• Pomáhat Vám bude zubní asistentka
• Moderní prostředí kliniky na Praze 3
• Přátelský kolektiv
• Podporu pro další vzdělávání a školení
• Slavy na služby stomatologie a estetické medicíny
• Hrazené kurzy zvýšení kvalifikace
• Prémie každé 3 měsíce
• Místo výkonu práce: Praha 3
V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní lékař
Zubní lékař
Vloženo: 9. 10. 2019
Platnost do: 8. 12. 2019

Lokalita: Praha 3, Žižkov
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli

zobrazeno celkem: 11050x
zobrazen detail: 31x

OK