Inzerce   Zubní lékař/ka

Zubní lékař/ka

Náplň práce
- Vyšetření pacientů, konzultace, příprava léčebných plánů
- Stomatologické zákroky – konzervační, protetické, chirurgické
- Vedení zdravotnické dokumentace
Požadavky
- VŠ v oboru stomatologie
- AJ (mírně pokročilý)
- Profesionální přístup k pacientům
- Schopnost a ochota se učit novým věcem
Nabízíme
- Příjemné a moderní prostředí
- Spolupráci s anesteziologem a dentální hygienistkou
- Práci se špičkovou technikou
- Vysoké platové ohodnocení s podílem na zisku – 60 000 – 100 000 Kč/měsíc (základ + procent
procenta) při práci na plný úvazek
- Profesní růst, podporu vzdělávání
- 4-ruční práci se šikovnou asistentkou, týmovou spolupráci
- Individuální rozvrh, vlastní organizaci práce
- Benefity: stravenky, příspěvek na vzdělání
Místo výkonu práce
Praha 2 – Nové Město

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní lékař
Vloženo: 2. 12. 2019
Platnost do: 31. 1. 2020

Lokalita: Praha 2 - Nové Město
Mzda: 60 - 100 000 (základ + % zisk)
Kontakt zadavatele inzerátu:
Karolína Horáková
Tel.: +420 602 305 150
karolina.horakova@predvyber.cz
Sdílejte s přáteli

zobrazeno celkem: 8645x
zobrazen detail: 26x

ROZUMÍM