Inzerce   NABÍDKA PRÁCE - ZUBNÍ LÉKAŘ

NABÍDKA PRÁCE - ZUBNÍ LÉKAŘ

Do moderní stomatologické kliniky, zřízené v roce 2018, přijmeme s možností okamžitého nástupu zubního lékaře s minimálně dvouletou praxí. Specializace na chirurgii nebo ortodoncii výhodou. Nabízíme práci se špičkovými technologiemi (3D digitální panoramatický RTG Planmeca s cefalostatem, mikroskop na endodontické práce, bodové RTG v ambulancích, komplexní vybavení pro implantologii, moderní zubařská křesla s digitálními technologiemi) a příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu lékařů a sester.
V rámci benefitů je součástí nabídky nadstandardní odměna, složená se základního platu a podílů z výnosu. Garantujeme minimální měsíční příjem ve výši 3000 eur. Podporujeme další vzdělávání a odborný růst lékařů. V případě potřeby zajistíme ubytování v blízkosti místa výkonu práce.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

NABÍDKA PRÁCE - ZUBNÍ LÉKAŘ
Zubní lékař
Vloženo: 2. 8. 2020
Platnost do: 1. 10. 2020

Lokalita: Nové Mesto nad Váhom, Slovensko
Mzda: 3000 Eur
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zubné štúdio Eurodent, s.r.o.
Tel.: +421903285305
nerad@eur-med.sk
http://www.studioeurodent.sk
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 20086x
zobrazen detail: 238x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM