Inzerce   Digitální zubní technik

Digitální zubní technik

Pozice: „DIGITÁLNÍ ZUBNÍ TECHNIK"

Místo: Digitální výrobní centrum SINTEO v Brně

Náplň práce:
- CAD modelace v Exocadu
- obsluha 3D tisku
- do budoucna zvládání kompletního procesu digitální výroby zubních náhrad

Požadujeme:
- praxe v oboru zubní technik
- zkušenosti s CAD/CAM technologiemi (zejména Exocad)
- schopnost přizpůsobit se systému a týmové práci
- chuť učit se novým dovednostem
- zodpovědnost, spolehlivost, týmovost a loajalitu

Nabízíme:
- nadstandardní platové ohodnocení
- práci v mladém kolektivu, příjemném prostředí a s nejmodernějšími technologiemi
- osobní rozvoj v oblasti digitální stomatologie
- firemní mobilní telefon + tarif
- stravenky
- 25 dní dovolené

Zájemci nechť posílají CV na e-mail info@sinteo.cz či rovnou volají na +420 724 039 395

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní technik
Vloženo: 18. 1. 2021
Platnost do: 19. 3. 2021

Lokalita: Brno - Královo Pole
Mzda: Nadstandardní ohodnocení
Kontakt zadavatele inzerátu:
SINTEO Dental CAD/CAM Centre
Tel.: 724039395
ondrej.kudera@sinteo.cz
Sdílejte s přáteli

zobrazeno celkem: 19360x
zobrazen detail: 515x

ROZUMÍM