Inzerce   Zubní lékař Liberec

Zubní lékař Liberec

Zubní lékař Liberec
Do stomatologického centra v Liberci přijmeme zubního lékaře ( lékařku). Týmová práce (stomatochirurg, hygienistky v místě) v moderním prostředí, možnost dalšího vzdělávání. Nabízíme dobré platové ohodnocení s podílem na zisku, hrazená školení, další benefity. Vhodné i pro absolventy (praxe možná). Možnost též práce na zkrácený úvazek. Nástup možný ihned, případně dle dohody. Kontakt benkova@rbdent.cz, tel. 604 288 407.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní lékař Liberec
Zubní lékař
Vloženo: 2. 8. 2021
Platnost do: 26. 10. 2021

Lokalita: U Domoviny 491/1, 46001 Liberec
Mzda: Základ + provize
Kontakt zadavatele inzerátu:
Mgr. Renata Benková, RB dent s.r.o.
Tel.: 604288407
benkova@rbdent.cz
http://www.rbdent.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 147859x
zobrazen detail: 459x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web