Inzerce   Recepční na stomatologické klinice Praha 3

Recepční na stomatologické klinice Praha 3

RECEPČNÍ
Náplň práce:
Objednávání pacientů
Evidence a uvádění pacientů
Drobná administrativa
Přijímání hotovostních i bezhotovostních plateb od pacientů

Očekáváme:
Středoškolské vzdělání (zdravotnický obor výhodou)
Základní znalost angličtiny
Uživatelská znalost práce na PC
Zkušenosti s administrativou
Nástup dohodou

Nabízíme:
Motivující mzdové ohodnocení
Flexibilní plný případně zkrácený úvazek, konkrétní pracovní doba dohodou
Práci v příjemném, kultivovaném a profesionálním prostředí na Praze 3 a 4
Pozice je vhodná i pro absolventy

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Ostatní
Vloženo: 20. 4. 2021
Platnost do: 21. 9. 2021

Lokalita: Praha 3
Mzda: Dohodou
Kontakt zadavatele inzerátu:
Andrea Michovská
Tel.: +420 602284152
andrea.michovska@androsa.cz
Sdílejte s přáteli

zobrazeno celkem: 35037x
zobrazen detail: 218x

ROZUMÍM