Inzerce   Přijmeme zubního lékaře/lékařku

Přijmeme zubního lékaře/lékařku

Přijmeme zubního lékaře/lékařku
Přijmeme zubního lékaře/lékařku do větší dentální kliniky v Ústí nad Labem.
K dispozici jsou nejmodernějších materiály a přístroje - A-dec 500, OPG a IO RTG Vatech, dentální CT, mikroskopy, endo motory, IO scaner jsou samozřejmostí.
Jsme klinika s mnohaletou praxí, která se nachází v nově zrekonstruované budově přesně na míru zubních lékařů a díky trvalé přítomnosti školitelů na pracovišti může nabídnout další rozvoj Vašich dovedností. Naše zaměstnance trvale vzděláváme.
Možnost využití dalších výhod jako příspěvek na školení, stravné, atd.
Požadujeme profesionální přístup, zodpovědnost, příjemné vystupování, loajalitu, zájem učit se novým věcem.
Pozice je vhodná pro lékaře s praxí i absolventy. Nástup možný ihned či dohodou. Předpokládáme však dlouholetou spolupráci.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Přijmeme zubního lékaře/lékařku
Zubní lékař
Vloženo: 14. 9. 2021
Platnost do: 24. 1. 2022

Lokalita: Ústí nad Labem
Mzda: Základ + provize z obratu
Kontakt zadavatele inzerátu:
MUDr. Lenka Náteková
Tel.: 775772005
info@entadent.cz
http://www.entadent.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 88411x
zobrazen detail: 380x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web