Inzerce   Zubní Lékař/ka

Zubní Lékař/ka

Zubní Lékař/ka
Z důvodu rostoucí klientely přijmeme zubního lékaře/ku na plný čili zkrácený úvazek (3 až 5 dní v týdnu).

6 hodinová pracovní doba, moderní zázemí, nadstandardní vybavení, včetně 3D/CBCT, operačního mikroskopu, intraorálního skeneru, implantcentra a také těsná spolupráce s dentální hygienistkou, služby recepce, nadstandardní finanční hodnocení.

Oceníme ambiciózního a spolehlivého uchazeče s dobrou reputací a profesionálním přístupem k pacientům. Vaše CV, prosím, zasílejte na uvedený e-mail.

Nástup možný ihned.

Budeme se těšit!

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní Lékař/ka
Zubní lékař
Vloženo: 10. 1. 2022
Platnost do: 10. 3. 2022

Lokalita: Vršovice (Praha 10)
Mzda: Základ + podíl na zisku
Kontakt zadavatele inzerátu:
Clinic+ Medical Group s.r.o.
Tel.: +420774528763
jobs@clinicplus.cz
http://clinicplus.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 56667x
zobrazen detail: 343x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web