Inzerce   Zubní lékař/lékařka Praha Holešovice

Zubní lékař/lékařka Praha Holešovice

Zubní lékař/lékařka Praha Holešovice
Do naší rodinné moderní zubní kliniky LaDenta hledáme zubního lékaře/lékařku. Máme skvělý tým, na jehož fungování nám velmi záleží a oceníme týmového a přátelského ducha. Hledáme osobní pro-klientský přístup v kombinaci s kvalitou práce. Zaměřujeme se zejména na záchovnou stomatologii pro celou rodinu. Spolupracujeme s dalšími top klinikami a stále se rozvíjíme. Přispíváme na individ. lupové brýle, na další vzdělávání a pravidelné konzultace s ved. Lékařkou. 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na bydlení a hlavně pracovní doba dle Vašich preferencí! :-) Více na osobním setkání, či na telefonu/emailu. Těšíme se na Vás!

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní lékař/lékařka Praha Holešovice
Zubní lékař
Vloženo: 27. 8. 2021
Platnost do: 27. 10. 2021

Lokalita: Jankovcova 788/16, Holešovice
Mzda: 80-120 tisíc Kč.
Kontakt zadavatele inzerátu:
Hana Vaníková
Tel.: 601131009
hana.hromadkova@gmail.com
http://www.ladenta.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 42507x
zobrazen detail: 480x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web