Inzerce   Hledáme zubaře(ku) do vybavené ordinace

Hledáme zubaře(ku) do vybavené ordinace

Město Rychnov u Jablonce nad Nisou nabízí pronájem plně vybavené zubní ordinace pro cca 2700 pacientů. Nástup možný od 1.10.2021. Vybavení: Zubní souprava Kavo, OPG, dentální RTG, Piezotome, Surgic XT plus, Autoklav, horkovzdušný sterilizátor, el. nůž Berthold, amalgamator a další nezbytné přístroje. Pro více informaci kontaktujte starostu na tel. 737248420.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Hledáme zubaře(ku) do vybavené ordinace
Zubní lékař
Vloženo: 2. 9. 2021
Platnost do: 1. 11. 2021

Lokalita: Rychnov u Jablonce nad Nisou
Mzda: Dohodou
Kontakt zadavatele inzerátu:
Město Rychnov u Jablonce nad Nisou
Tel.: 737248420
tlevinsky@rychnovjbc.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 19337x
zobrazen detail: 341x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web