Inzerce   Práce - stomatolog

Práce - stomatolog

Práce - stomatolog
Velice rádi bychom posílili naši malou zubní kliniku Dentim s.r.o. o zubního lékaře/lékařku na plný pracovní úvazek. Jsme malá moderní klinika v širším centru Prahy zaměřená na komplexní péči o pacienty, včetně implantologie. Práce s lupovými brýlemi, případně mikroskopem, 3Shape apod. U nás najde uplatnění každý. Nabízíme praxi s možností se dále rozvíjet dle zájmu pod vedením zkušeného vedoucího lékaře, který rád poradí. V našem stomatologickém týmu panuje pohodová atmosféra a přátelské vztahy, kdy se můžeme spolehnout jeden na druhého. Výše mzdy je velice zajímavá a když se Vám bude dařit, tak to na své výplatní pásce určitě poznáte. Máme pro Vás připravený také balíček benefitů včetně podpory vzdělávání, nebo flexibilní pracovní dobu dle domluvy. Čeká na Vás příjemný kolektiv..

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Práce - stomatolog
Zubní lékař
Vloženo: 8. 9. 2021
Platnost do: 7. 11. 2021

Lokalita: Praha 7
Kontakt zadavatele inzerátu:
Dentim s.r.o.
Tel.: 774990805
dentim@dentim.cz
http://www.dentim.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 8303x
zobrazen detail: 40x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM