Inzerce   Přijmu dentální hygienistku do zavedené ordinace ve F-M

Přijmu dentální hygienistku do zavedené ordinace ve F-M

Přijmu dentální hygienistku do zavedené ordinace ve F-M
Do zavedené soukromé praxe ve Frýdku Místku příjmu dentální hygienistku na plný úvazek, střídání dopoledne/odpoledne. Nabízím základní platové ohodnocení + 25% podíl z obratu, práci v nové zrekonstruované ordinaci, novém křesle Sirona Intego, EMS Air-flow Master, šikovné a učenlivé pacienty ???? . Požaduji pečlivost, příjemné vystupování a chuť pracovat

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Přijmu dentální hygienistku do zavedené ordinace ve F-M
Dentální hygienistka
Vloženo: 22. 9. 2021
Platnost do: 21. 11. 2021

Lokalita: Frýdek Místek T.G.Masaryka 602
Mzda: Základ+provize 25% z obratu
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 12947x
zobrazen detail: 55x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web