Inzerce   Zaměstnáme zubní instrumentářku

Zaměstnáme zubní instrumentářku

Do naší ordinace v Ostravě-Zábřehu přijmeme na plný úvazek zubní instrumentářku. Nabízíme práci v příjemném kolektivu (2 zubní lékaři, 2 zubní instrumentářky, recepce), moderní vybavení (4ruční práce, práce se zvětšením, kofferdam, IO kamera, OPG, RVG). Motivační mzdové ohodnocení. Výše mzdy po zkušební době 24 300,- plus prémie dle výše obratu ordinace, 5 týdnů dovolené. Požadavky: komunikativnost, vstřícné jednání, časová flexibilita, znalost práce s PC (e-mail, Microsoft Word a Excel). Nástup možný ihned. Zájemce prosíme o zaslání CV na email kolarcik.dent@email.cz

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zaměstnáme zubní instrumentářku
Zubní sestra
Vloženo: 4. 10. 2021
Platnost do: 3. 12. 2021

Lokalita: Ostrava
Mzda: základ + provize
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 14830x
zobrazen detail: 116x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web