Inzerce   Zubní lékař do Písku

Zubní lékař do Písku

Frident zubní ordinace a laboratoř v Písku hledá zubního lékaře či lékařku. Pracovní místo můžeme nabídnout absolventovi i lékaři s praxí. Není problém se domluvit buď na plném nebo i částečném úvazku. Můžeme nabídnout příjemné zázemí rodinné firmy, moderní vybavení a výhodou je i naše vlastní laboratoř.
V případě zájmu prosím pište na e-mail:
adela.kotalikova@seznam.cz

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní lékař do Písku
Zubní lékař
Vloženo: 12. 10. 2021
Platnost do: 11. 12. 2021

Lokalita: Písek
Mzda: Motivační mzda
Kontakt zadavatele inzerátu:
FRIDENT s.r.o.
adela.kotalikova@seznam.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 21819x
zobrazen detail: 76x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web