Inzerce   hledáme lékaře/lékařku

hledáme lékaře/lékařku

Do zavedené zubní ordinace na Praze 5 - Smíchov hledáme lékaře/lékařku i absolventa na plný i zkrácený úvazek. Požadujeme : -spolehlivost, - pečlivost a zájem o obor. Nabízíme: - práci v mladém a příjemném kolektivu, - samostatnou práci ve vlastní ordinaci s moderními přístroji a nejlepšími dostupnými materiály, - motivační platové ohodnocení dle odvedené práce, - vzdělávání a osobní rozvoj, - přispěvek na stravování, - příspěvek na dopravu. Životopisy zasílejte kontaktní na e-mail. Nástup dle dohody. Těšíme se na případnou spolupráci.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

hledáme lékaře/lékařku
Zubní lékař
Vloženo: 14. 10. 2021
Platnost do: 13. 12. 2021

Lokalita: PRAHA 5
Kontakt zadavatele inzerátu:
Tel.: 608302477
711863@seznam.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 23535x
zobrazen detail: 77x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web