Inzerce   Přijmeme zubního lékaře

Přijmeme zubního lékaře

Do zavedené stomatologické praxe na Praze 4 přijmeme spolehlivého kolegu/kolegyni na plný či částečný úvazek- nejlépe od prosince 21. Ordinace mají i.o.rtg, OPG, strojovou endodoncii, elektrokater. Jsme malý tým (celkem 2 lékaři), a tak hledáme přátelského, pracovitého kolegu se snahou se dál vzdělávat a my nabízíme dobré platební podmínky, procenta z výdělku a malý příjemný kolektiv.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Přijmeme zubního lékaře
Zubní lékař
Vloženo: 16. 10. 2021
Platnost do: 15. 12. 2021

Lokalita: Meteorologická 21
Mzda: Základ + provize
Kontakt zadavatele inzerátu:
MDDr.Kateřina Urbanová
katerina.urbanova13@gmail.com
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 22253x
zobrazen detail: 74x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web