Inzerce   Zubní lékař

Zubní lékař

Zubní lékař
Hledáme zubního lékaře/lékařku do našeho skvělého týmu na plný či částečný úvazek! ✅ Uvítáme i šikovné čerstvé absolventy. ???? V ordinaci používáme moderní materiály a vybavení (Entonox, CBCT, OPG, RVG, stroj. endodoncie, intraorální scaner, implantologie…). ???? Nabízíme: bezkonkurenční platové podmínky s motivačními bonusy, přátelský kolektiv, vzdělávací kurzy a školení, flexibilní pracovní dobu ???? Požadujeme: vysokoškolské vzdělání – Zubní lékařství ???? Výhodou je: zájem o moderní stomatologii, preciznost, empatie, skvělé komunikační dovednosti, schopnost učit se novým věcem, s novými nástroji a přístroji Těšíme se na vaše životopisy, které nám prosím posílejte na stom1@email.cz, dále jsme vám k dispozici na tel. čísle. 773 867 032 ☎️

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní lékař
Zubní lékař
Vloženo: 22. 11. 2021
Platnost do: 21. 1. 2022

Lokalita: Mladá Boleslav
Mzda: 50000-120000
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 4734x
zobrazen detail: 19x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web