Inzerce   Hledáme zkušeného stomatolog s praxí

Hledáme zkušeného stomatolog s praxí

Hledáme zkušeného stomatolog s praxí

Zkušený stomatolog s praxí na plný úvazek do skvěle vybavené ordinace

Zubař, který se rád vzdělává, zajímají ho moderní trendy ve stomatologii, nové léčebné postupy, rád se vzdělává a chce být špičkou v oboru.

Jste to vy? Pokud ano, už teď víme, že skvěle zapadnete do našeho týmu.

Tým Schill Dental Clinic si zakládá na špičkové péči. Sledujeme moderní metody, pracujeme v perfektně vybavených ordinacích, neustále se učíme a spolupracujeme. Těšíme se, až náš tým obohatíte o své znalosti a zkušenosti.

Jak bude vypadat vaše práce u nás?

 • Ordinovat budete v moderní ordinaci na Pankráci (Praha 4).
 • K dispozici budete mít technologie, které vám usnadňují práci. Máme vlastní laboratoř, CT a perfektně vybavené ordinace.
 • Budete mít pacienty, se kterými můžete budovat dlouhodobý vztah, aby se rádi vraceli.
 • Vašimi kolegy budou špičkoví odborníci a milí lidé, se kterými budete spolupracovat na denní bázi.
 • Při celkových anesteziích budete spolupracovat s anesteziologem MUDr. Šachlem.
 • Podpoříme vás v rozvoji ve specializaci, která vás zajímá.

Co nabízíme?

 • Stabilní základní plat a měsíční odměny podle vašich výsledků. Šikovný a pracovitý lékař s praxí 2-4 roky si u nás vydělá průměrně 100 až 400 tisíc Kč hrubého měsíčně.
 • Práce na hlavní pracovní poměr a plný úvazek.
 • Krásné prostředí a moderní, plně vybavené ordinace.
 • Profesní růst. Pokud chcete být na špičce svého oboru, rádi vás podpoříme v rozvoji.
 • Sehraný tým. Příjemní a profesionální kolegové, se kterými se můžete kdykoliv poradit, sdílet pracovní i osobní zkušenosti.
 • MultiSport karta, příspěvek na stravu.

Co byste měl(a) splňovat?

 • Jste zvyklí (nebo chcete) pracovat na místě, kde se vaše odměna odvíjí od vašeho nasazení a  výkonu.
 • Máte za sebou aktivní praxi.
 • Rád(a) se rozvíjíte, zajímají vás moderní léčebné postupy a trendy a chcete se stále odborně vzdělávat.
 • S pacienty komunikujete přátelsky a profesionálně.
 • Chcete se s námi starat o to, aby se pacienti rádi vraceli.
 • Mluvíte anglicky alespoň na úrovní B2.
 • Jste ochotný/á fotit svou práci před a po ošetření.
 • Uvítáme, pokud umíte pracovat s databází X-Dent.

Co na práci u nás říkají kolegové?

"Bez problému si sednu do křesla ke každému z našich doktorů."

MUDr. Alexander Schill
zakladatel Schill Dental Clinic

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Hledáme zkušeného stomatolog s praxí
Zubní lékař
Vloženo: 8. 9. 2023
Platnost do: 7. 11. 2023

Lokalita: Praha
Mzda: 100.000 - 400.000 Kč
Kontakt zadavatele inzerátu:
Schill Dental Clinic
kariera@schill.cz
https://www.schill.cz/kariera/stomatolog/
TIP DentalJobs.cz
Zaujal Vás tento inzerát? V sekci Přidat životopis si snadno sestavíte své profesní CV, které následně vyexportujete do formátu PDF. A za pár minut se již můžete ucházet o tuto zajímavou pracovní pozici.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 14113x
zobrazen detail: 384x

Ano, i my od vás potřebujeme souhlas s používáním cookies.
A to ještě není všechno. Protože je stomateam.cz web pro odbornou zdravotnickou veřejnost, je nutné potvrdit i vaši odbornost.

Abychom vám ušetřili čas, můžete vše vyřešit jedním kliknutím. Samozřejmě si vše můžete libovolně nastavit.

Kliknutím na níže uvedené tlačítko Potvrzuji a přijímám vše vyjádříte současně souhlas s použitím všech cookies a také to, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb. a současně jste si vědom(a) rizik spojených se seznámením se s informacemi určenými pro odborníky ve zdravotnictví pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste. Chcete-li pokračovat k individuálnímu nastavení cookies, klikněte na tlačítko Podrobné nastavení a pokračujte dále.

×
Podrobné nastavení
V tomto nastavení můžete přizpůsobit využití souborů cookies dle kategorií a dle vašich preferencí.
Nezbytná technická cookies

Soubory nezbytné pro správné fungování webu, uchování produktu v nákupním košíku, filtrování a další základní funkce. Využití technických cookies nelze deaktivovat, využíváme je na základě oprávněného zájmu.

Analytické cookies

Soubory, které nám umožňují měřit výkon našeho webu a našich reklamních kampaní, určit počet a zdroje návštěv našeho webu apod. ...ukázat více Analytická data zpracováváme souhrnně, bez použití identifikátorů, které by ukázaly na konkrétního uživatele našeho webu. Nesouhlasem s využitím analytických cookies ztrácíme zčásti možnost analýzy výkonu webu, ale také možnosti optimalizace našich opatření a nastavení systému webu ...ukázat méně

Personalizované soubory cookies

Používáme také cookies a technologie, které pomáhají přizpůsobit obsah a nabídku našeho webu vašim zájmům tak, abychom mohli připravit nejlepší možnou nabídku právě pro vás. ...ukázat více Souhlas s použitím personalizovaných cookies nám společně pomůže vyvarovat se zobrazení či zasílání neužitečných či nežádoucích informací či nabídek a zobrazení jedinečných funkcí a informací pro vaše zájmy a váš status (např. člena Klubu StomaTeam). ...ukázat méně

Reklamní cookies

Reklamní cookies používáme my nebo naši partneři pro zobrazení pro vás vhodného obsahu nebo reklamy na našem webu nebo na webech třetích stran. ...ukázat více Díky nim můžeme vytvářet profily založené na vašich zájmech. Při využití těchto cookies zpravidla není možná vaše bezprostřední identifikace. Nevyjádříte-li souhlas s použitím reklamních cookies, nebudeme vám zobrazovat obsah či zasílat reklamu přizpůsobené vašim zájmům. ...ukázat méně

Jsem odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb. a jsem si vědom(a) všech rizik spojených se seznámením se s informacemi určenými pro odborníky ve zdravotnictví, pokud odborníkem nejsem.