Inzerce   StomaTeam hledá OBCHODNÍKA / OBCHODNICI

StomaTeam hledá OBCHODNÍKA / OBCHODNICI

Pomáhej s námi růst úspěšným.

StomaTeam s.r.o. je vydavatel odborných stomatologických časopisů, provozovatel řady webových portálů určených pro odbornou stomatologickou veřejnost, organizátor odborných vzdělávacích akcí, ale také marketingová a PR agentura, která zprostředkovává proudění informací mezi dentálním businessem a oborem stomatologie.

Našimi zákazníky jsou především výrobní a obchodní firmy, které působí v oboru stomatologie. Těmto zákazníkům pomáháme v oslovování a v komunikaci s odbornou dentální veřejností (zubní lékaři, technici, dentální hygienistky), připravujeme společně s nimi efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Ke komunikaci s odbornou dentální veřejností využíváme naše vlastní média (časopisy, webové portály), ale také sociální sítě, PPC kampaně, e-mail marketing apod. Ctíme Baťovo heslo „Dobrý obchod je takový, kde jsou spokojeni všichni zúčastnění.“

Hledáme kolegu/yni na pozici obchodníka/ice
Kancelář společnosti je ve Zlíně, nicméně trvalá přítomnost zde není vyžadována.

Náplň práce
• Rozvoj obchodních aktivit – upevňování a rozvíjení vztahu se stávajícími českými i zahraničními klienty
• Koordinace reklamních kampaní a zakázek pro jednotlivé zákazníky ve spolupráci s ostatními kolegy/němi
• Akvizice nových zákazníků, vyhledávání nových příležitostí pro rozvoj obchodu a firmy
• Účast na odborných konferencích a výstavách jak v ČR, tak v zahraničí
• Spolupráce s interními a externími kolegy/němi – specialisty na online marketing, grafiky, redaktory, překladateli, ad.

Požadujeme
• „Tah na bránu“
• Dobré komunikační schopnosti (komunikujeme s majiteli a managementem firem)
• Zkušenost s prací na obchodní pozici (zkušenosti z médií či z oboru stomatologie vítány)
• Orientace a zájem o digitální marketing výhodou
• Dobrá znalost AJ či NJ
• ŘP skupina B
• Znalost práce s PC na úrovni uživatele
• SŠ/VŠ vzdělání
• Pozitivní přístup k životu podmínkou :)

Nabízíme
• Zajímavou práci, ve které se můžete plně realizovat – se zajímavými klienty a v progresivním oboru, kterým stomatologie bezesporu je
• Budete členem týmu, který drží spolu a společně jde k cíli
• Dobré platové ohodnocení na základě výsledků
• Dle potřeb a dohody možnost práce z kanceláře či domova – homeoffice
• Možnost spolupráce na IČO

Váš životopis s fotografií spolu s motivačním dopisem zasílejte elektronicky na trunecek@stomateam.cz.

Odpovědi budou zaslány pouze těm uchazečům, kteří splní výše uvedená kritéria a budou vybráni k pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Vloženo: 10. 11. 2020
Platnost do: 31. 3. 2021

Lokalita:
Kontakt zadavatele inzerátu:
trunecek@stomateam.cz
Sdílejte s přáteli

zobrazeno celkem: 14581x
zobrazen detail: 526x

ROZUMÍM